Perfectly soft lips for Valentine’s Day

Ma pole vist ainus, kellel sel aastaajal huuled kuivad ja katki on. Külm temperatuur ja tuul teeb oma töö ja huuled võivad juba paari päevaga ketendama hakata. Aga, et huuled oleks ilusate huulepulkade jaoks ette valmistatud, võiks sellest kuivusest enne lahti saada. Kirjutan lühidalt mõnest tootest, mis on mulle sellisel puhul abiks olnud.

MAC Lip Scrubtious
Kui huuled ketendavad, soovitan kasutada huulekoorijat. Võtan tavaliselt väikese näpuotsatäie ja panen ühtlase kihi huultele, seejärel hõõrun õrnalt. See konkreetne huulekoorija on nii mõnusa lõhna ja maitsega, et tahaks ära süüa 🙂 Soovitan koorijat isegi kasutada peale sauna või duši all käimist. Siis on nahk pehmem ja ketendavad osakesed tulevad lihtsamini lahti. Hind oli 15€ ringis, aga seda jätkub pikaks ajaks.

Aesop Rosehip Seed Lip Cream
See on mul tõenäoliselt üks lemmikumaid huulepalsameid/kreeme. See ongi põhimõtteliselt kreemi konsistentsiga ja heledat värvi. Toodet kulub väga vähe ja toimib ka kõige kuivematel huultel. Koostise poolest tundub olevat enam-vähem looduslik, sisaldades erinevaid ekstrakte ja õlisid, see avaldub ka lõhnas. Suurepäraselt toimib see enne mati punase huulepulga kasutamist, sest huuled on piisavalt niisutatud, kuid mitte rasvased. Ainuke miinus toote puhul on pakend- huulekreem on metallist tuubis ja see kipub katki minema. Samuti on ka hind veidi kõrge (20€ ringis). Aga sellegipoolest ostaksin uuesti!

Ilmselgelt on mul uut vaja..

Dr. Bronner’s Organic Lip Balm
Ma lihtsalt armastan selle firma tooteid. Hakkasin neid kasutama umbes 6 aastat tagasi Kanadas ja mul oli väga hea meel, kui Dr. Bronner’s Eestisse jõudis! Olin proovinud nende seepe, aga mitte huulepalsameid. Lemon lime huulepalsam on niii mõnusa lõhnaga ja toime on ka super. Koostisosad on muidugi kõik looduslikud, tooksin muude seas välja avokaado õli, jojoba õli, kanepiseemne õli. Seega kõik head asjad on sees :). Panin tähele küll, et see huulepalsam läheb kiirelt soojaga pehmeks, just nende looduslike õlide tõttu vist. Suvel poleks kõige mugavam kaasas kanda, sest see sulaks lihtsalt üles. Hind on 4€.

Carmex classic lip balm
See on selline klassikaline huulepalsam. Mulle tegelikult meeldib medicated versioon rohkem, sest mõju kuivadele huultele oli palju rohkem tunda. Klassikaline versioon ei toimi niivõrd hästi. Aga pakendi poolest on seda mugav kaasas kanda. Antud huulepalsam on mul alati kas jopetaskus või käekotis kaasas, üks on ka voodi kõrval öökapil. Hind on samuti väga ok, paari euro ringis.

Soovitan kindlasti midagi neist järgi proovida, kui sul on probleeme kuivade huultega 🙂 Ja võid kindlasti teada anda, kas sul on mingeid lemmikuid tooteid või nippe, et ketendusest lahti saada.

Järgmise korrani!

I’m probably not the only one with dry and chapped lips this season. The cold temps do it’s work and your lips can be in awful condition in just matter of days. But for your lips to be prepared for beautiful lipsticks, it’s best to get rid of the flakiness first. I will briefly tell you about a couple products I have been using for over a year.

MAC Lip Scrubtious
If your lips are chapped, I recommend to use a lip scrub first. I usually take a tiny amount and gently rub it across my lips. Also, it works best if you do it after showering or sauna because the skin is softer and the dry parts come off easier. By the way, this specific lip scrub smells and tastes so yummy that I could eat it 🙂 The price was around 15€ but it lasts a long time.

Aesop Rosehip Seed Lip Cream
This one is probably my favourite lip balm/cream. Basically it is a cream that works fast and even with the most dry lips. Looking at the ingredient list, it seems to be mostly natural, containing different oils and extracts. You can tell from the scent too because it is very distinct, it smells like one of those natural remedy creams. But I quite like that. It works great before applying matte red lipstick, because it moisturizes but doesn’t leave your lips greasy. The only downside is the packaging – the lip cream is in a metal tube and mine broke a little. Also the price is a bit high (20€ or so). But I would buy it again regardless!

Dr. Bronner’s Organic Lip Balm
I just love products from this brand! Started using their stuff while living in Canada about 6 years ago. I had tried Dr. Bronner’s soaps but not lip balms. The lemon lime one smells so good and works amazingly too. The ingredients are all natural and organic, like avocado oil, jojoba oil and hemp seed oil. So all the good things! I did notice that this lip balm tends to get really soft when warm, probably because of all the natural oils. So it wouldn’t be the best for carrying around in Summer, it would just melt. The price is 4€.

Carmex classic lip balm
This is just a normal lip balm. I actually like the medicated version a lot more because it works well with chapped lips. The classic one doesn’t seem to do much. The packaging is great, it doesn’t leak, is sanitary and easy to carry around. I always have one in my jacket pocket and one on my night stand. The price is great, only around a couple euros.

I definitely recommend trying these out if you have issues with dry lips, at least they have worked for me 🙂 Also, let me know about your favourite products for achieving soft kissable lips. Maybe you have some secret tips as well?

Until next time!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s