Life update + Winter Photoshoot

Hei armsad! Mõtlesin, et kirjutan vahelduseks, mis mu elus viimasel ajal toimunud on. Jaanuar on küll pikk kuu ja endalegi üllatuseks jõudsin palju teha. Siiski, kui minu elu detailid väga huvi ei paku, siis tsekka kindlasti neid pilte, mis Artjom Fraiman minust tegi, olen ise väga rahul : ) Fotoshuudist kirjutan pikemalt allpool.

Alustan sellest, et pidin aasta alguses minema kuuajalisele koolitusele ja kui täpsem olla, puudutas see sotsiaalmeediat. Olin kindel, et saan sinna, aga infotunnis tuli välja, et üks kriteeriume on kõrgharidus. Kõrgharidust ei tohtinud omada (mul on BA kunstiõpetuses). Kui mulle seal kohapeal öeldi seda, tulid mul pisarad silma (natuke naljakas tagasi mõeldes). Aga ma lihtsalt niiväga tahtsin sinna koolitusele saada, olin kogu oma aja juba selle ümber planeerinud ja üle pika aja tundsin, et tahan midagi õppida. Oh well, kõik ei lähe elus nii nagu tahad, isegi kui väga väga tahad ja pidin see kord sellise otsusega leppima.

Mõneks päevaks tuli kerge masendus peale ja mõtlesin, et mis siis nüüd edasi. Ei osanud selle suure vaba ajaga midagi ette võtta. Hakkasin siis üks päev kirja panema asju, mille tegemist olen pikalt edasi lükanud. Põhimõtteliselt panin kirja oma 2019 aasta eesmärgid, nii väiksemad kui suuremad. Mitmest neist kirjutangi järgnevalt.

Panin endale lõpuks aja Niine nahakliinikusse, et üks suurem sünnimärk eemaldada. Olin seda 2 aastat edasi lükanud, aga võtsin viimaks ette. Nüüdseks on nahakliinikus käidud, haav paraneb ja olen mega õnnelik, et seda tegin! Saan varsti kanda kaelaehteid, nii et ebamugav ei ole 🙂 Teistele see ei olegi vast nii suur asi, aga enda elu on juba tohutult muutunud . Vahel tundubki veider, kuidas me lükkame mingeid asju edasi, aga tegelikult põhjused on olematud. Vähemalt minu puhul oli see nii.

See sama esmaspäev, kui eelmainitud koolitus algas, tuli korraks jälle masendus peale. Aga siis mõtlesin endamisi, et negatiivsed mõtted ei aita mind kuidagi. Otsustasin siis samal päeval lõpuks alustada enda blogiga. See oli midagi, millest olin mõelnud tegelikult pikalt, aga viimased paar kuud oli mõte süvenenud. Tegin blogi lehe ära, timmisin seda umbes nädalake ja siis olin enam-vähem rahul. Aga tunne oli jälle niii hea, olin selle ju täiesti ise otsast lõpuni teinud ja savi, et see veidi algeline on. Kuskilt tuleb ju alustada. Tundsin, et blogi annab mulle koha, kus ennast vabalt väljendada saan. Blogi ei ole mu jaoks ka kui kohustus, pigem mõtlen põnevusega, millest kirjutada ja panen pidevalt uusi ideid kirja.

B-kategooria lõppastme koolitus tehtud 😀 Olin siiamaani veel nende algajate lubadega või kuidas iganes neid nimetatakse. No absoluutselt ei viitsinud minna lube vahetama. Valisin küll kiirkoolituse OÜ Autosõit autokoolis, aga ikkagi tundus see suur ettevõtmine. Siiski panin tuimalt aja kirja, maksin tasu ära ja tegin ära. Nüüd on tehtud ja muretu olla. Jällegi üks asi, mis teistele võib tunduda nii tühisena, aga olin nii õnnelik kui load uuendatud said. Another one down from my list!

Jaanuari lõpu poole sai käidud ka Balti Jaama Basaar kirbukal, kus panin osa enda armastatud riietest müügile. Ma pole väga sellistel kirbukatel müüja, aga mõtlesin, et proovin ära selle Basaari 🙂 Päris vahva üritus oli ja sain paljud asjad uute omanike hoolde antud. Üritan aina teadlikumalt riideid osta, see tähendab, et ei osta impulsiivselt, vaid mõtlen üle, kas mul on seda konkreetset asja ikka vaja, millega seda kanda saaks, kui palju/tihti kanda saaks ja kas materjal peaks piisavalt kaua vastu. Näiteks, kui näen, et riidel on poes juba kerged topid peal või niidid väljas, siis ei osta ma seda. Vaatan palju materjali koostist. Igatahes, tulles tagasi kirbuka juurde, siis sain tänu sellele kapis ruumi juurde ja veidi värskem tunne oli endal ka.

Aasta algul võttis minuga ühendust Pagarini ja küsis, kas sooviksin teha nende uute tortide ja kookide giveaway. Korraks mõtlesin, et ei tea kas sellel oleks palju osalejaid, sest et new year new me jne 😀 Otsustasin siiski pakkumise vastu võtta ja rõhusingi sellele, et vahel võib ju kooki süüa. Usun ise, et näiteks cheat day on täiesti ok ja vahepeal võib midagi magusamat ka süüa. See annab justkui restardi kehale ja vaimule, eriti, kui olla veidi rangema toitumise peal. Aga mingi teine kord võib-olla räägin sellest pikemalt. Giveaway läks igatahes edukalt ja olin väga rõõmus, et Pagarini mind sellesse kaasas. Muideks, sain just uue koostööpakkumise ühelt brändilt, aga veel täpsemalt ei räägi. Hoidke mu Instagrami kontol silm peal, sest üks eriti hea giveaway on tulemas!

Trenni osas selline update, et sinna ma pole 10 päeva jõudnud. Seda just selle väikese operatsiooni tõttu. Mõni teine oleks vist juba paari päeva pärast trenni tagasi läinud, aga et mul on haav väga nähtavas kohas, tahtsin rahulikult võtta, et sellest väga suurt armi ei jääks. Kui 2 aastat tagasi ühe teise sünnimärgi lasin eemaldada, läksin kolm päeva hiljem juba trenni (kuigi olin valudes). Tagasi vaadates saan aru, et mul oli sel ajal trennisõltuvus. Käisin jõusaalis 6-7 päeva nädalas, iga päev suhteliselt raske trenn (tegin siis mitu korda suuremate raskustega harjutusi kui praegu) ja kui trenni ei läinud, olid suured süümepiinad. Läksin isegi pärast 13 tundi seisvat tööd jalatrenni tegema. 12 öösel jõudsin koju, siis 8ks hommikul jälle tööle. Arvan nüüd, et selline eluviis pole tervislik. Õnneks olen selles osas maha rahunenud ja saan aru, et 10 päeva trennipausi ei tee mind paksuks ja mul ei kao kõik lihased kehas ära 😀 AGA ma ei jõua ära oodata, et saaks tagasi treenima. See väike paus on energiat juurde andnud ja olen uuteks väljakutseteks valmis.

Last but not least, käisin vahval fotoshuudil koos Artjom Fraimaniga. See päev oli väga külm (lausa arktiline), kuid Artjom oskas sellise meeleolu luua, et peaaegu ei pannud tähele seda temperatuuri. Ma olen ise veidike kohmetu, kui asi puudutab pildistamist, aga fotograaf andis õnneks nõu, kuidas poseerida, kuni pisidetailideni välja. Fotode vibe meeldib mulle väga ja ootan juba järgmist korda! Muideks, olen hobikorras olnud modelliks brändidele OAOA, Ulakas Kaunitar (koos Kriss Sooniku pesuga). Aga ma pole ammu enda jaoks midagi sellist teinud. Ma olen väga tänulik, et Artjom pildistamise välja pakkus ja soovitan teda ka teistele 🙂

Outfit: jakk-Zara / kampsun-H&M / teksad-Tommy Hilfiger x Gigi Hadid / saapad-OTRE / sall-Zara / peapael-H&M / seljakott-Tommy Jeans

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s