Smilelab Therapy teeth whitening

Kui esimene kord nende toodete kohta lugesin, ei suutnud ma kuidagi uskuda, et ühed hambavalgendustooted saavad nii head olla. Kas tõesti suudavad need peale hammaste valgendamise ka need tugevamaks teha? Tundus veidi ulmeline.. Aga siiski proovisin järgi ja kirjutangi tänases postituses, mida neist arvasin.

Aususe mõttes märgin ka ära, et postitus on valminud koostööna koos Kehapoega, aga tasu ma selle eest ei saa. Sain hoopis testimiseks tooted ja olen nende eest väga tänulik.

Olen Kehapoe tooteid mõningal määral juba testinud, seda just nende ühe poe avamisüritusel. Ma tõesti ei liialda, kui ütlen, et kõik tooted, mida neilt proovinud olen, on super head. Ja mulle meeldib, et seal pole tüüpilised brändid esindatud, vaid sellised minu jaoks uued ja huvitavad.

Smilelab’i valikust olin varem proovinud ühte komplekti hambavalgendusribasid, mis ürituselt kingikotiga kaasa anti. Mul on küllaltki nõrgad ja tundlikud hambad, seega kuni 2018 sügiseni olin ma hoidunud hammaste valgendamisest. Käisin ühe korra fotovalgendamises ja kahjuks tegi see mu hambad tundlikuks pikaks ajaks (jah, ma tean, et see ei tohiks teha jne..aga mul on vist eriti tundlikud hambad). Paar kuud pärast fotovalgendust proovisin Smilelab valgendusribasid ja üllataval kombel need tundlikuks ei läinud. Aga valgendav efekt oli koheselt nähtav.

Osad asjad võtavad mul tõsiselt kaua aega ja ma ei jõudnudki veel terve komplekti ostmiseni. Kehapoe tiimil on vist kuues meel, sest nad võtsid minuga hiljuti ühendust ja pakkusid proovida uut Smilelab Therapy sarja. See kõlas nagu dream come true, sest olin nii ammu soovinud muid Smilelab tooteid testida. Räägin järgnevalt kolmest tootest, mis mulle saadeti.

Smilelab hambavalgenduspasta Advanced Therapy
Peale valgendamise peaks selle hambapasta koostises sisalduv vedel email hambaid tugevdama ja kaitsma, muutes hambad vähem läbikumavamaks. Vitamiin E antioksüdant hoolitseb igemete eest ning ksülitool aitab kaasa hammaste valgendamisele, tagab tervemad hambad, vähendab kahjulike bakterite teket, võitleb hambakatu ja hammaste lagunemise vastu. Lisaks on see hambapasta graanulivaba, seega on see õrn hammaste vastu. Tähtis on ka mainida, et see ei sisalda triklosaani ja SLS-i. Olen nüüdseks üle nädala toodet kasutanud, mis ei ole küll väga pikk aeg, aga võin rääkida esmastest emotsioonidest. Märkasin kohe, et hambapastal ei ole kanget maitset. Paljud vist pigem eelistavad tugevat piparmünti, aga mulle pigem meeldib mahe. Viimased paar kuud on mu hambad tundlikud olnud (ma ei oska 100% öelda, kas see on fotovalgendusest või mitte). Aga iga kord kui suud jaheda veega loputan, on hambad kergelt valusad. Pärast Smilelab Therapy hambapasta kasutamist, ei ole ma seda enam üldse tähele pannud. Tundub tõesti, et see hambapasta tekitab nö kaitsekihi hammastele. Hammaste valgendamise kohta ei oska täpselt öelda, sest olen samaaegselt kasutanud ka Smilelab valgendusribasid. Üldkokkuvõttes mulle hambapasta meeldib ja see ületas mu ootusi. Kui otsa saab, ostan kindlasti juurde 🙂
Hind on Kehapoe koduleheküljel 11,95€ (LINK)

Smilelab isepuhastuv hambahari
Hambahari on välimuselt väga kena, valget värvi, aga roosade harjastega. Harjased on erineva pikkusega ja peaksid puhastama efektiivselt kõik hambavahed. Mulle meeldib, et harjased on õrnad, sest see hoiab igemete ärrituse eest. Isepuhastuse kohta ei oskagi öelda midagi, sest mul pole mikroskoopi, et vaadata, kas bakterid on hambaharjalt kadunud või mitte :P. Aga Kehapoe veebilehelt lugedes on seal lihtsalt kirjas, et tegemist on sellise tehnoloogiaga, mille abil hambahari puhastub pärast igat kasutuskorda, eemaldades sinna kogunenud bakterid. Iseenesest kõlab hästi küll! Siiamaani olen igatahes hambaharjaga rahul ja julgen öelda, et ostaksin uue, kui vana kasutatud saab. Hind on Kehapoes 11,95€ (LINK)

Smilelab Therapy hambaid valgendavad ja tugevdavad maskid
Sarnaselt kahele eelmisele tootele, sisaldavad ka need hambavalgendusmaskid ksülitooli ja vedelat emaili. Seega need valgendavad turvaliselt ja ei tekita tundlikkust. Ma olen ise neid ribasid veidi üle nädala kasutanud (peaaegu iga päev), seega ma ei oska veel öelda, milline lõpptulemus on. Aga saan öelda, et juba on vahet näha. Mul ei ole kahjuks endal kõige valgemad hambad, seega on, millega võrrelda. Kõige suuremat vahet hakkasin märkama pärast 6. kasutuskorda. Siis olid hambad märgatavalt valgemad. Hambad ei ole õnneks tundlikumaks muutunud, vastupidi, pigem on tundlikkus vähenenud. Tundub, et need ribad on tõesti ideaalsed kodus iseseisvalt kasutamiseks, sest nendega tõesti ei tundu olevat võimalik hambaid kahjustada. Ainukese miinusena võin öelda, et nende hambavalgendusmaskide puhul peab olema järjepidevust, et neid järjest 14 päeva teha. Aga samas see on ainult 30 minutit päevas ja samal ajal saab näiteks koristada, meiki teha või raamatut lugeda.
14-päevase komplekti hind on 54,95€ (LINK)

Kokkuvõttes võin öelda, et olen kõikide Smilelab Therapy sarja toodetega rahul ja julgen neid soovitada ka tundlikemate hammaste puhul. Kindlasti hoidke silm peal ka mu Instagrami kontol, kus teen varsti loosimise just nendele samadele toodetele!

Kaunite fotode autor on taaskord Artjom Fraiman ja see kord käisime pildistamas OaOa stuudios.

2 thoughts on “Smilelab Therapy teeth whitening

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s