Sampure minerals

See kord kirjutan Sampure Minerals toodetest, mida olen umbes nädalakese saanud proovida. Olen palju head kuulnud neist ja tähele pannud, et ka paljud blogijad on Sampure Minerals puudritest kirjutanud. Mõni kord juhtub nii, et kui midagi väga palju kiidetakse, siis kipun olema skeptiline. Lihtsalt tekib mõte, et siin maailmas pole midagi ideaalset. Et üks toode ei saa ju perfektne olla. Let’s find out 🙂

Sampure Minerals tooted on pärit UK-st ja on looduslikud, parabeenideta, talgivabad ja loomsete ainete vabad.

Purecosmetics saatis mulle proovimiseks ühe tooniga/katvusega puudri ja teiseks kinnituspuudri. Mõlemad on tolmpuudrid. Ütlen ausalt, et mulle endale meeldib pigem pressitud puudreid kasutada, sest tunnen, et siis läheb vähem toodet kaduma. Aga see on täiesti eelistuse küsimus.

Esimene, ehk siis see kattev puuder on toonis Soft Beige. Tundub, et see sobib mulle sellel aastaajal hästi, pole liiga tume ega ka liiga hele. Hea valik, Purecosmetics! Esimest korda proovisin seda tooniva kreemi peale ja mulle meeldis tulemus väga (tooniv kreem, mida kasutasin, on väga kerge katvusega ja nahka hooldav). Kõik jäi väga ühtlane, aga loomulik ja lähedalt vaadates ei olnud paksu meigikihti näha. Päeva jooksul oli nahal hea tunne, nagu polekski midagi peal. Kerge läige küll tekkis, aga see mind ei häiri, pigem meeldibki selline glowy look. Päeva lõpuks polnud puuder kuidagi imelikult maha kulunud, pigem oli kõik ühtlane.

Järgmine päev katsetasin ka kinnituspuudrit Glow. Kandsin seda Soft Beige puudri peale. Esmapilgul tundus see veidike sädelev ja kui näole panin, siis nägu sädeleski ikka korralikult ja ehmatasin ära natuke 😄. Aga hajutasin seda veidike pintsliga edasi ja sädelus oli kadunud. Pigem jäi selline ilus kuma nahale. Aga mulle tundus, et see kinnituspuuder suurendas läike teket päeva jooksul, seega kellel rasusem nahk on, võib selle puudri ära jätta. Mul on endal kuiv/kombineeritud nahk ja kerge läige on pigem teretulnud nagu eelnevalt mainitud.

Proovisin mõlemat puudrit ka ainult päevakreemi peale, aga tulemus mulle niiväga ei sobinud. Ma tahaks loota, et oma pea 5-aastase jumestaja kogemusega ma midagi valesti ka ei teinud 😄. Aga mulle tundus, et punetavad kohad ei katnud see ära ja pidin 2-3 korda rohkem puudrit kasutama. Muidugi võib asi olla selles, et mu päevakreem polnud piisavalt rasvane ja toode ei haakunud nahaga. Mul pole ka seda õiget Sampure Minerals kabuki pintslit, võib-olla sellega jääb tulemus parem ☺️. Kellele meeldib muidu hästi loomulik tulemus, on kindlasti see piisav.

Üldkokkuvõttes on puuder hea ja teeb oma töö ära. Kes on mineraalpuudri kasutaja, siis soovitan neile ka Sampure Minerals puudreid proovida. Vaata allpool ka pilte, kuidas puuder minu nahal välja näeb 🙂

One thought on “Sampure minerals

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s