Blogi 1 kuu + paar pilti

Hetkel mängib playlistist Sam Smithi lugu “Money on my mind”. See seostubki hetkel mulle mingis mõttes blogiga. “I don’t have money on my mind, I do it for the love”. Jep, mõnes mõttes klišee, aga nii see on. Alustasin blogiga, et enda mõtted kirja panna, lootuses, et see ehk ka kedagi teist aitab. Raha teenimine on vähemalt alguses teisejärguline. Ehk kunagi saan jällegi öelda, et pean blogi igapäevatööna, aga hetkel see on pigem megatore hobi 🙂

Kuigi olen blogi vähe aega kirjutanud, on palju juhtunud. Sain näiteks koostöö Kehapoega, mille eest olen väga tänulik. Peale selle, et neil on valikus super tooted, oli suhtlus nendega niii tore ja ülimalt professionaalne. Ainult head sõnad öelda. Kahjuks sama ei saa mõne teise brändi kohta öelda, aga selles postituses ma ei hakka väga pikalt negatiivsele keskenduma 🙂

Olenemata sellest, kas postitus valmib koostööna või mitte, olen nendesse nii palju aega panustanud. Ma ei saa öelda, et ma stressaks selle üle, aga tahan alati lihtsalt endast parimat anda. Vahel olen postitust väga hiliste tundideni kirjutanud, et saaks selle järgmine päev avaldada. Aga see on pigem olnud nii põnev, sest olen paljude teemade kohta Wikipediast ja mujalt internetis juurde lugenud ja samal ajal ennast harinud. Ma algul vist ei kujutanudki ette, et see kõik nii aeganõudev, kuid siiski tore protsess on. Kõigest hoolimata olen 100% nautinud kõike.

Okei, veidikene pinget on ikka olnud. Mõnikord olen tundnud natuke survet, et teha võimalikult kvaliteetsed pildid ja muidugi ka kvaliteetne sisu. Üks päev tuli kerge ärevus peale, sest hommikul oli vaja postitada giveaway, aga enne seda oli tähtaeg ühel teisel promopostitusel ning peale kõike neid ootas kolmas bränd, et nende toodetest postituse teeksin. Ma ei taha ka ainult promopostitusi teha, sest siis võib-olla kaotan enda isikupära. Eks tulevikus tean paremini, et nii järjest enam koostöösid ei võta. Algul vast ikka tahad ju kõigile meele järgi olla, aga kahjuks see pole tihti võimalik kui soovid 100% kvaliteeti pakkuda.

Ma pole blogis sellest kirjutanud, aga sügisel võtsin osa Promoty Influencer Akadeemiast. Otsus osaleda tuli väga juhuslikult ja impulsiivselt. Mõtlesin, et mis mul kaotada on. Et midagi ehk ikka õpib ja vähemalt saan uusi tutvusi. Akadeemiast osa võtmine kujunes palju suuremaks, kui arvasin ja elu on mõnes mõttes teistsugune sellest ajast alates. Mõndade osalejatega suhtlen siiamaani igapäevaselt, olengi ägedad uued tutvused sealt saanud. Muidugi sain ka palju uusi teadmisi sotsiaalmeedia kohta. Veebruaris alustas Akadeemia järmine lend ja olin selle avaõhtul samuti kohal. Nii äge oli enda kogemusi jagada ja inspireerida osalejaid. Tundsin, et nende energia ja ettevõtlikkus nakatas mindki. Uskumatu oli kuulata, mida kõik juba nii noores eas saavutanud on. Tundsin järsku, et ma ei ole oma aega täienisti ära kasutanud. Et võiks ju veel rohkem teha ja saavutada. Igatahes palju edu kõigile osalejatele, usun, et jääte rahule!

Blogi juurde tagasi tulles..Olen väga rahul, et alustasin ja tahaks juba näha, kus 6 kuu või aasta pärast olen. Proovin end mitte võrrelda blogijatega, kes seda pikemat aega teinud on ja keskendun enda asjale. Teen seda, mis mulle meeldib ja kõik on hästi 🙂 Igal alal on ju alati nö värsket verd vaja, seega ma loodan, et suudan midagi uut pakkuda.

Tore on ka näha, et mul on nii palju toetajaid. Saan pidevalt sõnumeid õnnesoovidega värske blogi puhul ja ka kommentaare võõrastelt, kes on mu lehele sattunud ja kõik postitused läbi lugenud. Aitäh teile!! Muidugi on inimesi, sõpru ja vanu tuttavaid, keda blogid ja iluteema absoluutselt ei huvita ning sellepärast mind edasi ei jälgi, but it’s all good 🙂 Tulevadki teised inimesed asemele, kes huvituvad nendest teemadest, millest kirjutan.

Mitu blogipostitust ootavad juba reas, nii et hoidke mu Instagramil silm peal või siis vajuta Follow nuppu siin lehel, et kuulda neist esimesena. Alati on oodatud ka soovitused teemadele, millest soovite lugeda. Tahaksin pigem vältida üldtuntud brände, millest suur osa blogijaid korraga kirjutavad. Ei, mul pole midagi nende brändide vastu, tahaksin enda blogis lihtsalt pakkuda midagi uut, midagi, millest te varem palju kuulnud pole 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s