Filorga FLASH-NUDE

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga olen üritanud viimasel ajal üha vähem igapäevaselt meiki kanda. Jumestajana tunnen vahel, et mul peaks justkui täiuslik nägu kogu aeg ees olema. Aga tegelikult paks meigikiht ei tee head näonahale. Igapäevane tugeva jumestuse kandmine ummistab pikapeale poore ja ei tee üldkokkuvõttes nahale head.

Seoses selle kõigega olen otsinud mingit väga kerget toonivat kreemi, mis võiks samal ajal ka päikese eest kaitsta ja nahka hooldada. Olen proovinud nii Lumene kui Pixi toonivaid kreeme/BB kreeme, aga tahtsin see kord step up’i teha 😀 ehk siis leida midagi nahahooldustoodete juurest. Olen paarilt oma sõbrannalt kuulnud head Filorga toodete kohta ja üks päev jäin just nende riiuli ees seisma. Märkasingi kohe esimesena Filorga FLASH-NUDE toonivat kreemi. Käe peal proovides tundus piisavalt hea, et toode koju proovimiseks osta. Ma viimasel ajal pigem ei osta niimoodi impulsiivselt jumestustooteid, aga olin lihtsalt nii palju head Filorga kohta kuulnud, et soovisin proovida.

Lugedes infot lehelt www.filorga.ee , saan teada, et Filorga on 1978. aastast tegutsev laboratoorium, mis keskendub rakutasemel toimivale vananemisvastasele ravile ja selle tooted on tunnustatud paljude esteetilise meditsiini ja ilukirurgia spetsialistide poolt. FLASH-NUDE jumestuskreemi kohta on kirjutatud, et sellel on naha struktuuri ühtlustav efekt. See sisaldab hüaluroonhapet ja regulaarselt kasutamisel peaks heksüülresortsinooli sisaldav kompleks siluma naha pinda. Lisaks sisaldab FLASH-NUDE nahka kaitsvat UVA ja UVB filtrit ja saastevastast niatsiinamiidi. Ehk siis see tooniv kreem peaks olema tõeliselt multifunktsionaalne. Toonidest on valikus 00, 01 ja 02. Ma valisin 01, mis on suhteliselt hele ja neutraalse alatooniga (mitte liiga kollane ega liiga roosa). Aga mis mulje mulle sellest jäi?

Märkasin kohe, et FLASH-NUDE toonival kreemil on väga hea värske lõhn. Sarnane Filorga muudele nahahooldustoodetele. Proovisin mitu korda toonivat kreemi päevakreemi peale ja siis jäi tulemus väga läikiv ja suurt katvust ei jäänud. Tundsin, kuidas nahal on justkui rasvane kiht peal. Lisasin veidike puudrit ja siis jäi tulemus väga ilus. Aga päeva jooksul nägin, kuidas tooniv kreem kogunes kuivematesse kohtadesse. Seega väga oluline oleks ikka korralikult nägu koorida enne selle kasutamist (nii või naa oleks seda hea teha). Sain aru, et see tooniv kreem on väga niisutav ja proovisin seda ka ilma päevakreemita. Arvestades kui palju niisutavaid ja toitvaid koostisosi FLASH-NUDE toonivas kreemis on, oli see üksi kasutades isegi piisav. Kuigi lugesin, et sellega peaks saama katvust “ehitada”, mul see ei õnnestunud. Kui juba kaks kihti seda näole kanda, hakkab see kreem veel rohkem joonekestesse kogunema.

Naljakas on see, et kui tavaliselt mulle midagi esimesel kasutamisel ei sobi, panen selle kõrvale ja otsin midagi uut asemele. Aga et mul olid nii suured lootused selle tooniva kreemi osas, siis see kord ma nii lihtsalt alla ei andnud 😀 Kokkuvõttes mulle tundub, et mida vähem seda nahale panna, seda parem. Sain parima tulemuse sõrmedega peale kandes, sest tundub, et siis ei lähe ka liiga palju toodet. Katvus muidugi jääb siiski üpriski õrn ja tulemus on kergelt läikiv, aga mulle meeldib see. Peale selle, et see jätab mulje tervislikust ja hoolitsetud nahast, see tegelikult hooldab nahka ja pikaaegsel kasutamisel on kreemil palju häid toimeid.

Arvan, et jätkan FLASH-NUDE kreemi kasutamist ja seda eriti suvel. Kreemil on SPF 30, seega lihtsalt ideaalne kuumadeks suvepäevadeks. Armastan selliseid kergemaid jumestuskreeme suvel, eriti selliseid, mis jätavad naha hästi kergelt läikima. Glowy look, you know 😉

Mis on su lemmikud toonivad kreemid, CC kreemid ja BB kreemid? Kuigi olin rahul Filorga FLASH-NUDE kreemiga, olen pideval otsingul, et leida see üks ja ideaalne 🙂

2 thoughts on “Filorga FLASH-NUDE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s